Promocje

PREMIA ZA WCZEŚNIEJSZE ZAMÓWIENIE MATERIAŁU SIEWNEGO KUKURYDZY NA ROK 2019

ZESTAW KLUCZ PNEUMATYCZNY WRAZ Z WĘŻEM PNEUMATYCZNYM ZBROJONYM YATO

PRZY ZAMÓWIENIU MIN 40 J.S. KUKURYDZY KWS* W TERMINIE DO 20 GRUDNIA 2019 R.

 

* nie dotyczy nasion kukurydzy z taniej grupy cenowej – więcej w ulotce

regulamin promocji: regulamin_promocji_qq_2019

ulotka informacyjna: ulotka_kukurydza_2019

KWS PREMIUM CLUB

 

show_picture-asp

ZBIERAJ PUNKTY I ZAMIENIAJ NA NAGRODY LUB JEDNOSTKI SIEWNE!

KWS PREMIUM CLUB TO PROGRAM BONUSOWY, STWORZONY SPECJALNIE DLA KLIENTÓW KWS!

DOŁĄCZ DO NAS I WYBIERAJ CENNE NAGRODY!

Klub Plantatorów Kukurydzy KWS cultiVent – zapraszamy!

      Jeśli szukają Państwo interesującej, nowoczesnej i aktualnej wiedzy fachowej na temat uprawy kukurydzy i jej wykorzystania, zapraszamy do nowo założonego przez KWS Klubu Plantatorów Kukurydzy cultiVent. Członkom klubu cultiVent przysyłamy e-mailem aktualne informacje na temat kukurydzy i w szerokim zakresie udostępniamy dostęp do wiedzy na temat jej uprawy i wykorzystania na platformie internetowej. Serdecznie zapraszamy do grona rolników zorientowanych na postęp!

Jakie korzyści płyną z członkostwa w klubie cultiVent?

  • Trzymamy rękę na pulsie – opracowujemy i przekazujemy aktualne informacje fachowe związane z kukurydzą, o charakterze ogólnym i regionalnym.
  • Wysyłamy krótkie, zwięzłe informacje e-mailem jeśli w Państwa regionie dzieje się coś ważnego, o czym powinni Państwo jako plantatorzy wiedzieć.
  • Na stronie internetowej  www.cultivent.pl udostępniamy członkom klubu informacje na temat agrotechniki kukurydzy oraz jej szkodników i chorób, a także umożliwiamy lekturę i pobranie broszur i ulotek o charakterze doradczym.
  • Na stronie internetowej mają Państwo także dostęp do narzędzi ekonomicznych pomagających planować i śledzić własną produkcję kukurydzy -> Kalkulatory KWS.
  • Członkostwo w klubie cultiVent jest bezpłatne, mogą Państwo z niego w każdej chwili zrezygnować wysyłając jedynie e-mail z informacją o rezygnacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani – zapraszamy na stronę www.cultivent.pl, po zarejestrowaniu się mogą Państwo od razu w pełni korzystać z programu!

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĄ PAŃSTWU NASI PRZEDSTAWICIELE, DO KTÓRYCH , MOGĄ PAŃSTWO ZWRACAĆ SIĘ Z WSZELKIMI PYTANIAMI CZY UWAGAMI DOTYCZĄCYMI NASION KUKURYDZY FIRMY KWS:

Andrzej Gotzmann – kom. 601 493 591

Damian Niemiec – kom. 695 570 325 (woj. Śląskie)
Marek Banach – kom. 691 156 981 (woj. Małopolskie)
Jan Kołodziej – kom. 609 006 075 (woj. Małopolskie)