O nas
Elikor Sp. z o.o.
ul. Wiejska 16 b
Gródczanki
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6392002740
*
Gospodarstwo Rolne Gródczanki, 47-480 Pietrowice Wielkie
 20151215_130032

Firma „Elikor” działa na rynku rolniczym od 1995 roku. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw rolnych, jak i dużych firm i hurtowni o profilu rolniczym.

Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą materiału siewnego kukurydzy KWS, z czasem poszerzając ofertę na rzecz zaopatrzenia rolnictwa w środki produkcji (materiał siewny innych roślin, nawozy mineralne, pasze, produkcję polową, usługi)
Dysponujemy silosami i magazynami o łącznej pojemności 12000 ton, kilkoma zestawami transportowymi do przewozu materiałów sypkich i materiału siewnego.
Współpracujący z nami producenci rolni mogą liczyć na profesjonalną obsługę, bezpłatne doradztwo, skup surowca w dobrej cenie, jak również rozliczenie w barterze.

W 2011 roku powstała nowa firma Elikor Sp. z o.o.  ukierunkowana na sprzedaż materiału siewnego KWS, nawozów dolistnych FMC (Cheminova), mieszanek traw Sowul& Sowul , produkcję materiału siewnego pszenic ozimych i jarych oraz doradztwo rolnicze.

Naszą kadrę stanowią wysokiej klasy specjaliści z zakresu uprawy roślin, chętnie dzielący się posiadaną wiedzą i doświadczeniem.